سیستم های هوشمند آدرس پذیر Quadnet

capture

 

سیستم های هوشمند آدرس پذیر

 

در سیستم های آدرس پذیر هوشمند فایک(رافیکی) تبادل سریع اطلاعات، حداقل نیاز به استفاده از تجهیزات فیزیکی وحضور کاربر، انعطاف پذیری از مولفه های طراحی اولیه بوده است. قیمت مناسب در مفایسه با سایر محصولات و دارا بودن توانمندی های خاص که در سیستم های دیگر هر کدام بهایی برای پرداخت دارند نیز توانمندی و توجه تولید کننده به قیمت رایادآوری می نماید.

در سری محصولات آدرس پذیر تمامی قطعات بین ۳ مدل کنترل پانل: سیتا - دیونت و کوادنت مشترک هستند.

انتخاب یکی از 15 حالت حساسیت از پیش تعریف شده در دتکتورها و وجود ایزولاتور محافظ نسبت به قطعی - اتصال کوتاه (به صورت استاندارد در تمام قطعات وجود دارد) یا جداشدن یک قطعه از روی مدار، امنیت کاری لوپ های پانل را، که با ظرفیت 200 قطعه در طول 3200 متر را برقرار می نماید.

پانلهای سری Sitaکه فقط دارای یک لوپ می باشند امکان پوشش دهی برای حداکثر 200 قطعه در مساحت های کوچک را ایجاد می نماید، بدیهی است برای پروژه های بزرگ تر که نیاز به لوپ بیشتر دارد، سری پانل های دیونت یا کوادنت با امکان توسعه لوپ ها و یا ایجاد بستر شبکه بین پانلها با اینترفیس هایModBus یا Ethernet گزینه مناسبی می باشد.

زبان فارسی درLCD دستگاه که کلیه پیغام ها، حریق، ایرادات فنی و یا سنسورها را در بر می گیرد خود یکی از عوامل برتری و منحصر به فرد این تولید کننده بریتانیایی می باشد.

تمامی قطعات در این بخش از تولیدات، از جمله ایزولاتورها و اینترفیس ها دارای تاییدیه LPCB هستند. 

 

دانلود: شرح لوازم آدرس پذیر

 

 

 

* برای دریافت تاییدیه ها و کاتالوگ ها به قسمت دانلودها مراجعه فرمایید *

تجهیزات جانبی قابل اتصال به انواع سیستم اعلام حریق

 

کلیه محصولات زیر قابل اتصال به هر نوع سیستم متعارف و آدرس پذیر می باشد

 

 

دتکتور شعله  Flame Detector

این دتکتور ها در محل هایی که امکان وقوع حریق به صورت شعله ی بدون دود وجود داشته باشد به کار برده می شود .

دتکتور شعله  سنسور هایی دارد که تشعشعات الکترو مغناطیسی طیف نوری صادر شده از شعله را حس می کندو ا ز پاسخگویی سریع  و حداقل خطا درآلارم دهی برخوردار می باشد .

 flame

 

دوربین کشف شعله و دود  SigniFire  

دوربین SigniFire   قابلیت کشف حریق با آنالیز دودهای رقیق ، شعله و حتی انعکاس آنها را دارا بوده و با اتصال آن از طریق پورت شبکه Lan به دستگاه مرکزی NVR 

امکان ارسال تصاویر زنده محیط و گزارش تصویری حریق را برای  کاربران ممکن می سازد .قابلیت تعریف حساسیت  ساعات کاری ، نقاط خاص و زاویه دید متغیر از مشخصات ویژه ی آن می باشد .

این دوربین جهت فضاهای باز یا اماکن با سقف بلند استفاده می شود .

 

 

Capture

دانلود : Catalogue Signi Fire          

 

بیم دتکتور Beam Detector

این دتکتور قابلیت کشف دود وحرارت  و امکان آنالیز آلودگی هوای محیط ، درجه حرارت را دارا می باشد و دارای سه قسمت : فرستنده و گیرنده ، منعکس کننده و کنترلر  است .

در بیم دتکتور دو موتور الکتریکی تعبیه شده که به وسیله ی آن امکان  تنظیم دقیق و آسان به صورت خودکار  از طریق کنترلر  فراهم می شود .

این دتکتور در اماکنی با سقف نسبتا بلند استفاده می شود .

 Beam detector

دانلود : Catalogue Beam Detector      

 

 

دتکتور دودی مکنده لیزریFAAST

دتکتور FAAST با بهره گیری از دو سنسور  Blue Led و یک سنسور لیزر کشف دود و با قابلیت تنظیم آستانه تحریک در 10 سطح حساسیت از پیش تعریف شده

و با قابلیت اتصال به پورت شبکه Lan جهت مانیتورینگ سیستم می باشد. مکانیسم بسیار پیشرفته داخلی آن با بهرگیری از الگوریتم هوشمند ،کشف حریق را تا 30 دقیقه قبل از وقوع ، هشدار می دهد .

. در این سیستم سه مرحله Pre Alarm و فیلتر مخصوص ضد گرد و غبار پیش بینی شده است .

این دتکتور در تمامی محیط های کاری مانند  موزه ، خزانه ، دیتا سنتر و...  استفاده می شود.

 دانلود : Catalogue FAAST            

 

faast

 

 

 

 

* برای دریافت تاییدیه ها و کاتالوگ ها به قسمت دانلودها مراجعه فرمایید* 

سیستم های هوشمند نیمه آدرس پذیر Twinflex

hn

 

     

 سیستم های هوشمند نیمه آدرس پذیر

 

سیستم های متعارف جدید ساخت فایک (رافیکی) مبتنی بر اصول طراحی و تولید نوع آدرس پذیر می باشد٬بدین گونه که سری جدید با نام Twinflex Pro از پروتکل هوشمند٬ همانند سیستم های آدرس پذیر بهره می برد. برخلاف مدلهای مشابه سایر تولیدکنندگان ٬از مقاومت یا دیود در انتهای مدارهای خروجی دستگاه استفاده نمی شود. امکان نصب آژیر و چراغ های چشمک زن همزمان بر روی زون دتکتور و شستی با متراژ 500 متر به ازای هر مدار و حداکثر 32 قطعه از ویژگیهای سیستم اعلام حریق متعارف فایک می باشد.امکان انتخاب حساسیت براساس پیش فرض های موجود در دتکتور که پایه محاسبه اولیه آن استانداردمی باشد، قابلیت انطباق با شرایط محیط را به وجود می آورد که با کمک میکروپروسسور داخلی و حافظه جانبی آن براساس الگوریتم شروع و پیشروی حریق، توانایی شناسایی و کشف حریق و قدرت تمایز آنرا از علائم کاذب موجود در محیط به دتکتور می دهد. کلیه دتکتورهای فايك(رافيكی) مجهز به سنسور دود و ترمیستور حرارتی هستند.پانلها نیز دارای LCD با امکان نمایش تاریخ و زمان ، زون فعال شده، نوع حریق (دود یا حرارت)؛عملکرد شستی می باشند، پورت RS-485 و USB امکان برقراری ارتباط با شبکه بین پانلها یا انتقال اطلاعات به کامپیوتر را فراهم می نماید. حداکثر تعداد زون ها نیز 8 می باشد.

 

 

 

دانلود: شرح لوازم نیمه آدرس پذیر

 

 

* برای دریافت تاییدیه ها و کاتالوگ ها به قسمت دانلودها مراجعه فرمایید *